Blog

Lu Estetik & Güzellik Merkezi

Empower Uygulaması Nedir?

Empower - manyetik dalgalarla vücut şekillendirme, kalçayı ameliyatsız sıkılaştırma veya kalça ve karın bölgesindeki rahatsız edici yağ birikintilerini cerrahi işlem gerektirmeyen bir şekilde azaltma ve yok etmek için benzersiz bir yöntemdir. EMPOWER tedavisi sırasında, aynı süreçte yaklaşık %16 kas oluşur.

Cilt Bakımında En Faydalı Antioksidan: C Vitamini

C Vitamini C vitamini, cilt bakımının efsane içeriklerinin başında gelen içeriklerden biridir. C vitamini içerikli ürünler, düzensiz cilt tonu, pürüzlü doku, ince çizgiler, akne izleri, mat bir cilt tonu gibi hemen hemen tüm yaygın cilt sorunlarında oldukça yardımcı bir içeriktir.

Retinol - Anti-Aging Kraliçesi

Bu yazımızda sizlerle muhteşem bir içerik olan retinol hakkında konuşacağız. Muhtemelen retinolü, yaşlanmayı geciktirme etkisi sebebiyle oldukça fazla duymuşsunuzdur. Ama gerçekten ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve kullanmaya başlamak için kaç yaşında olmanız gerektiğini gerçekten biliyor musunuz?

Dermapen Uygulaması Nedir? Nasıl Yapılır?

Dermapen, cilde küçük delikler açıp solüsyonların cilt altına daha iyi ulaşması için küçük iğneler kullanılarak yapılan bir dermaroller prosedürüdür. Dermapen tedavisinin amacı, daha pürüzsüz, daha sıkı, daha tonlu bir cilt için yeni bir kolajen ve cilt dokusu oluşturmaktır.

  Balkabağı Peelingi -  Sindirella Bakımı

Hepimiz meyve ve sebzelerin faydalarının artık kozmetik cilt bakımı dünyasına yayıldığının farkındayız. Örneğin balkabağı, herhangi bir sebzenin en iyi A vitamini konsantrasyonuna sahip olan ve bu özelliği ile de onu cilt için mükemmel bir gizli silah yapar.

Hydrafacial

Hepimiz bir bebeğin yüzü kadar pürüzsüz ve kusursuz görünen daha temiz, daha güzel bir cilt istiyoruz. İşte bu isteklerimizi tek bir seansla cildimizde etkilerini görebileceğimiz bir uygulamadan bahsetmek istiyoruz sizlere; HydraFacial. HydraFacial dünyada tercih edilen çok konforlu ve sonuç odaklı bir cilt bakımı olup, ...

Milia Temizliği Nasıl Yapılır?

Milia ("milium" kelimesinin çoğulu), ciltte küçük beyaz veya sarımsı kabarık kistler, yumrular veya lekelere verilen isimdir. Genellikle göz çevresi ve yanak çevresinde bulunurlar, ancak yüzün veya vücudun herhangi bir yerinde görünebilirler. Bir sivilce veya lekenin aksine, milia oldukça sert bir şekilde ciltte hissedilir. .....

Vücut Sıkılaştırma & İyileştirme Programı - Micro Plus Uygulaması

Micro Plus, obezite, selülit, vücut sıkılaşması, şekillendirmesi, dolaşım yetersizlikleri, lokal yağ birikimi ve vücut estetiğini bozan diğer sorunları kapsayan vücut tedavileri için kullanılan çok amaçlı ve konforlu eksiksiz bir elektro terapi cihazdır.

Koronovirüs İle Hayatımıza Giren Yeni̇ Cilt Problemimiz: Maskne!

Tüm dünyanın COVID-19 salgınına karşı verdiği mücadelede, hem kendimizi hem de çevremizdekileri korumak adına “maske takmak” günlük hayatın yeni bir parçası haline geldi. Fakat sürekli maske takmak beraberinde de hepimizi zorlayan yeni cilt sorunlarına sebep oldu.

Yorumlarınızı Çok Önemsiyoruz!

Yorumlarınız Hizmet Kalitemizi Geliştirmemiz Adına Çok Önemli, Ayırdığınız Zaman İçin Çok Teşekkür Ederiz.