Empower Uygulaması Nedir?

Empower - manyetik dalgalarla vücut şekillendirme, kalçayı ameliyatsız sıkılaştırma veya kalça ve karın bölgesindeki rahatsız edici yağ birikintilerini cerrahi işlem gerektirmeyen bir şekilde azaltma ve yok etmek için benzersiz bir yöntemdir. Bir EMPOWER tedavisi sırasında, aynı süreçte yaklaşık %16 kas oluşur ve yaklaşık %19 yağ kaybedilir. Tedavi uzun vadede ideal ve fit bir vücut imajına ulaşmanıza yardımcı olur.

Peki Bu Tedavi Ağrılı, Sancılı Bir Tedavi Midir?

Empower cihazı ile uygulanan tedavi ağrısız olup oldukça konforludur. Kas titreşimlerini, ilk seansta biraz alışılmadık bulabilirsiniz. Ama buna çabucak alışıyorsunuz ve birkaç dakika sonra hareketi hoş ve sakinleştirici olarak bile hissedebiliyorsunuz.

Tedavi Sonuçları Ne Zaman Görülür?

EMPOWER tedavisinin etkili bir sonucu için, genellikle iki ila üç gün aralıklarla dört seans gerekli olup arada en az 48 saat olmalıdır. Son seanstan sadece dört ila altı hafta sonra, tedavinin etkisini dört gözle bekleyebilirsiniz ve bu sonuç, tedavi süresince birkaç hafta içinde daha da artacaktır. Biz bu tedaviyi 6 ile 10 seans arasında danışanlarımıza öneriyoruz. Özellikle 10 seans sonundaki sonuçlar hem bizleri hem de danışanlarımızı oldukça memnun etmektedir.

Bu Tedavinin Faydaları Nelerdir?

Cerrahi vücut operasyonlarının aksine, EMPOWER ağrı ve anestezi riskleriyle ilişkili değildir. Yenilikçi aplikatörü kullanarak, herhangi bir kesiğe gerek kalmadan, bu nedenle iz sorunlarıyla da sizi uğraştırmadan gayet konforlu ideal vücut formunuza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu tedavi özel bir hazırlık veya takip gerektirmez.

Bu son teknoloji cihazın mevcut elektromanyetik alanı sayesinde, sadece 30 dakika gibi kısa bir işlem süresi boyunca 20.000 mekik çekmiş gibi etki yarattığını söyleyebiliriz. Normalde bir kişinin yarım saat içerisinde 20.000 civarı mekik çekmesi mümkün değildir. Fakat bu yenilikçi cihaz sayesinde, 20.000 mekiği çekmiş gibi etki oluşturabilir, kaslarınızın çalışmasına destek sağlayabilirsiniz.

Ameliyatsız kas şekillendirme, EMPOWER yüksek yoğunluklu darbeli elektromanyetik stimülasyon, sürekli bir kasılma sağlar. Bu kasılma, kas gevşemesini içermez ve kas maksimum kapasitesinde çalışır. Bu aşırı kasılma koşulları, kasın tedavi edilen alan üzerinde kas kütlesini adapte etmesini ve geliştirmesini ve arka planda yağ yakmasını sağlar.

Görebileceğiniz sonuçlar arasında, EMPOWER sonuçları, spor salonunda kas inşa etmek ve yağ kaybetmek için harcanan ayların sonuçlarına benzerdir. Birçok kişi, tedaviyi takip eden 2 ila 6 hafta içinde sonuçları fark edip takip eden aylarda da sonuçların daha da görülür olduğunu fark edecektir. Etkisini korumaya yardımcı olan uygun gıda alımı ve egzersizden oluşan olumlu bir yaşam tarzı ile tedaviden alınan sonucu koruyabilirsiniz.

Empower Nasıl Çalışır?

Kas geliştirme, yoğun supramaksimal kasılmalar, kasların tepkisini uyarır. Enerji, iç yapıyı yeniden yapılandırarak kas hücrelerinin yeniden büyümesine, protein oluşumuna ve kas lifi zincirlerine neden olur. Bu prosedür, daha yüksek yoğunluk ve kas hacmi ile sonuçlanır. Kas geliştirme, yağ hücrelerinde supramaksimal lipolize yol açan belirgin bir etki getiren epinefrin salınımını iyileştirir. Lenfatik iyileşmenin dolaşımı, elektromanyetik dalgalar hemoglobini uyarır, kan akışını ve lenfatik dolaşımı artırır. İşlem, ölü yağ hücrelerinin doğal yollarla atılmasını artırır.

Empower Uygulaması Hangi Bölgelere Yapılır?

Vücut bölgelerinde uygulama için herhangi bir kısıtlama yoktur. Fakat tedavinin genel olarak karın bölgesi, bacak ve kol bölgelerini güçlendirmek ve bu bölgelerde var olan sarkmaları gidermek amacı ile kullanıldıklarını söylemek mümkündür.

Yorumlarınızı Çok Önemsiyoruz!

Yorumlarınız Hizmet Kalitemizi Geliştirmemiz Adına Çok Önemli, Ayırdığınız Zaman İçin Çok Teşekkür Ederiz.