Anti-Aging Uygulaması

Öncelikle anti-aging yaşlılığa karşı yaşlanmayı engellemek olarak özetlenebilir. Yaşlanma sürecindeki bilimsel araştırmalara baktığımızda, yaşlanma karşıtı ifadesi, yalnızca yaşlanmayı yavaşlatan, önleyen veya tersine çevirmeyi ifade eden yaklaşımlar içerir.

Anti-aging cilt bakımı hücre yenilenmesini tetikleyecek cilt altı ihtiyaçlarını gidermeye yönelik anlamlı ve kapsamlı cilt bakımlarıdır. Amaç yavaşlamış cildi aktif maddeler ile canlandırmak, mimik kırışıklıklarını onarmak ve hafifletmektir. Ayrıca cildin yenilenme ve savunma mekanizmasını güçlendirmek, cildin esneklik ve yumuşaklığını desteklemek, su tutma kaybını minimalize etmek anti-aging hücre yenileyici bakımın en önemli faydalarındandır.

Yaş ilerledikçe kas, yağ ve kemik oranımızda azalma olur, yer çekimi, genetik faktörler ve çevresel olumsuz faktörler yaşlanma sürecini oluşturur. İşte tüm bu süreç bilinerek kontrol altına alınırsa, yaşlanma kontrolü de ele alınmış olur.

İhtiyaca bağlı olarak dermatoloğunuzun önereceği medikal estetik işlemler ve biz uzman estetisyenlerin uyguladığı bakım protokolleri ile cildin yaşlanma süreci uzatılabilir.

Yorumlarınızı Çok Önemsiyoruz!

Yorumlarınız Hizmet Kalitemizi Geliştirmemiz Adına Çok Önemli, Ayırdığınız Zaman İçin Çok Teşekkür Ederiz.