Hydrafacial Uygulaması

Dünyada FDA onaylı tek cilt bakım sistemidir. Cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde başarılı sonuçlar elde eden yeni bir teknolojidir. 2015 yılında en iyi cilt yenileme ve tedavi sistemi olarak seçilmiştir.

Diğer uygulamalardan farklı olarak oldukça güvenli ve hızlı bir cilt yenileme sunmaktadır. Vortex teknolojisi sayesinde cilde hasar vermeden yenilenme ve iyileşme sağlamaktadır.

Hydrafacial sistemi birçok işlemin kombine bir şekilde uygulandığı bir teknolojidir. Cilt temizleme, peeling(soyma), yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma ve akne tedavisi bir arada yapılabilmektedir. Kısaca açmak gerekirse;

Temizleme: Hydrafacial uygulanan cilt vakum sistemi ile iyice temizlenir.

Peeling: Vakum ve sıvı kullanılarak soyma işlemi yapılır. Akne izi olan, lekeli ve gözenekli ciltlerde tahriş yapmadan cildin üst tabakasında mikro-dermabrazyon sağlanır.

Serum uygulanması: Ciltteki mevcut soruna göre özel serumlar uygulanabilir. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması yapılabilir.

Nemlendirme: Özel spiral tasarımı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyalüronik asit vb. ürünler cilde uygulanabilir.

Led Terapi: sivilceler için mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır.

Hydrafacial cilt kırışıklıkları ve lekeli ciltlerde, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri ve akne gibi sorunların tedavilerinde oldukça güzel sonuçlar vermektedir.
Hydrafacial; ciltte bulunan sorunlara göre her yaş grubuna uygulanabilir.
Uygulama başlangıçta; haftada bir kez olmak üzere, 4 ile 6 seanslık bir kür halinde uygulanır. Tedavi sonrasında istenirse ayda tek seans veya ihtiyaca göre seans sayısı belirlenir. Seansların devam etmesi elde edilen sonuçların daha kalıcı olmasını sağlar.
Uygulama sonrası dikkat edilmesi gereken bir durum yoktur.
Uygulamanın bir yan etkisi yoktur.

Yorumlarınızı Çok Önemsiyoruz!

Yorumlarınız Hizmet Kalitemizi Geliştirmemiz Adına Çok Önemli, Ayırdığınız Zaman İçin Çok Teşekkür Ederiz.